Najpopularniejsze

Każde szkolenie to 6 miesięcy dostępu do materiałów, z których korzystasz w dogodnym dla Ciebie momencie.

Wykłady

Multimedialne zajęcia online na najwyższym poziomie merytorycznym. ✅

Ćwiczenia

Do wykładów wykonujesz ćwiczenia, które przesyłasz trenerowi.✅

Zaliczenia

Trener zalicza temat w przypadku prawidłowego wykonania ćwiczenia.✅
Niektóre szkolenia (Ms Teams) zaliczasz za pomcą testów.

Dziennik

Twoje postępy są zapisywane w dzienniku zajęć.✅

Certyfikat

80% zaliczonych ćwiczeń uprawnia uczestnika do otrzymania certyfikatu.✅

Realnie sprawdzamy efekty Twojej pracy i zapewniamy stały kontakt z trenerem
Stały kontakt z trenerem !!!

Realizujesz szkolenie w dogodnym dla Ciebie momencie, lecz w każdej chwili możesz wysłać pytanie do trenera i za pomocą specjalnego modułu komunikować z nim w trakcie realizacji Twojego projektu szkoleniowego.✅

kurs Excel - poziom podstawowy

Szkolenie od poziomu podstawowego do poziomu autonomicznego użytkownika. Zapoznasz się z metodami tworzenia formuł, adresowania względnego, bezwzględnego, mieszanego w formułach Ms Excel. Poznasz pierwsze podstawowe funkcje ułatwiające pracę i takie, które pozwalają na automatyczne podejmowanie decyzji przez formułę. Nauczysz się profesjonalnych, automatycznych metod raportowania takich jak tabele przestawne i sumy częściowe.

139.00 PLN


Program
Zamawiam
Kurs Word - od A do Z

Word jest programem najczęściej używanym i najmniej znanym. Bardzo ważna jest dobra znajomość tego programu dla wybranych grup zawodowych. Jeżeli jesteś prawnikiem, pracujesz w kacelarii, wydawnictwie, zajmujesz się tłumaczeniami to z całą pewnością powinienieś skorzystać z tego szkolenia.

139.00 PLN


Program
Zamawiam
kurs Teams dla firm i instytucji

Szkolenie dla pracowników firm i instytucji, którzy używają na co dzień w pracy aplikacji firmy Microsoft Teams. Obejmuje większość zagadnień koniecznych dla osób, które używają lub chcą używać tej aplikacji.

139.00 PLN


Program
Zamawiam
Kurs Excel - poziom zaawansowany

To kompendium wiedzy z Excela na poziomie zawansowanym pozwala na opanowanie funkcji tworzenia relacji między tabelami, takich jak Wyszukaj.pionowo, funkcji logicznych Jeżeli, Oraz, Lub, zagnieżdżanych w Jeżeli, profesjonalnej obsługi błędów Jeżeli.Błąd.
Opanujesz również pracę wszystkich typach danych również na datach i godzinach. Raportowanie za pomocą Tabel przestawnych, sum częściowych i konsolidacji pozwoli na szybą analizę danych i tworzenie błyskotliwych raportów. Szkolenie to powinno zostać uzupełnione szkoleniem : Kurs Excel Poziom Ekspert . Idealny kurs dla zabieganych księgowych, pracowników HR, sprzedawców, analityków.

139.00 PLN


Program
Zamawiam
Kurs Powerpoint

PowerPoint pozwala na tworzenie profesjonalnych prezentacji z animowanymi efektami i spektakularnymi możliwościami. Nie należy do najtrudniejszych aplikacji, lecz oferuje bardzo dużą ilość narzędzi. Nasze szkolenie elearningowe pozwala na zebranie i przedstawienie metod tworzenia zaawansowanych prezentacji w PowerPoint. Szczególnie jest ono przydatne dla menadżerów, asystentów, nauczycieli.

139.00 PLN


Program
Zamawiam
Kurs Excel poziom ekspert

Szkolenie rozszerza szkolenie Excel Poziom zaawansowany o nowe zagadnienia i pogłębia wiedzę o funkcjach zaawansowanych programu, na scenariuszach wziętych z różnych firm i instytucji. Nie tylko omawiane są funkcje najczęściej używane, takie jak: Wyszukaj.Pionowo, Jeżeli, Oraz, Lub, zaokrąglające, lecz również tekstowe i finansowe. W części dotyczącej tabeli przestawnej, znajdziesz informacje dotyczące tworzenia raportów na wielu tabelach z wykorzystaniem relacji. Szczególnie polecamy to szkolenie osobom z działów finansowych, kontrolingu.

139.00 PLN


Program
Zamawiam
Kurs VBA dla Ms Excel programowanie

VBA jest językiem stosowanym we wszystkich aplikacjach Office. W Excelu daje potężne możliwości. Szkolenie VBA dla Ms Excel pozwoli Ci na tworzenie programów działających pod Excelem w celu automatyzacji pewnych czynności takich jak na przykład zbieranie danych z kilku tabel, przetwarzanie ich i tworzenie raportów. Aby swobodnie ukończyć to szkolenie zalecamy uzupełnić wiedzę z Excela do poziomu zaawansowanego użytkownika.

139.00 PLN


Program
Zamawiam

Konieczne warunki techniczne

Komputer użytkownika musi być sprawny i posiadać:

 1. Głośniki lub słuchawki,
 2. Kartę dźwiękową,
 3. Program, którego dotyczy szkolenie,
 4. Twoja przeglądarka musi mieć włączoną obsługę języka JavaScript,
 5. Nie możesz korzystać ze starych przeglądarek internetowych
  (możesz włączyć przykładową lekcję i sprawdzić, czy wykład działa prawidłowo),
 6. Korzystanie z wykładów i pobranie ćwiczeń wymaga połączenia z internetem,
 7. Dla Twojego komfortu zalecamy monitor o szerokości większej niż 1000 pikseli.
 8. Pełna instrukcja
 

Nasi klienci

Schenker sp z o.o.  
WWF Panda  
Vershold
  
Agencja Rozwoju Przemysłu sp. z o.o.
  
Remondis sp. z o.o.
  
RDLP
  
MUFO w Krakowie
  
Polmlek sp z o.o.
  
Krakowskie Biuro Festivalowe
  
ZUE S.A.
  

Programy szkoleń

 • Programy szkoleń prezentowane na naszych stronach należy traktować, jako orientacyjne. Pomimo wszelkich starań, ze względu na ilość materiału mogą wkraść się błędy w ich opisach.
 • Kurs Excela
 • Kurs Projektowania Stron WWW

Uwagi i błędy

 • W przypadku zauważenia błędu, bardzo prosimy o informację na biuro@strefanauki.pl.

Regulamin, Pliki COOKIES

Kontakt

 • Artax
 • tel. +48 601 881 600
 • tel. +48 601 300 915
 • Niezapominajek 7A/29
 • 30-239 Kraków
 • STATYSTYKA